SZALAGAVATÓS TÁNCOKTATÁS

Kiknek ajánljuk ?

A végzős diákok számára, amikor eljön az év egyik legnagyobb eseménye a szalagavató ünnepség. Egyben megtörténik a diákok felnőtté avatása, majd a hivatalos ceremóniát követő bálon minden osztály valamilyen táncos műsorral, egy saját tánckoreográfiával készül tanáraik és meghívott hozzátartozók, vendégeik elkápráztatására.

Már a kiválasztásnál érdemes felkeresni minket, mivel sokszor a számotokra megoldhatatlannak látszó problémákon (pl.: fiúk-lányok eltérő aránya) is könnyedén átlendítünk.
Minden felállásra megtaláljuk a megfelelő koreográfiát, -annak ellenére, hogy mindenkinek tánctudása képessége egy osztályon belül a végletekig különböző lehet- az összhatás tökéletes lesz.

Szalagavatós táncoktatásra az alábbi űrlapon vagy elérhetőségeinken tudtok jelentkezni