SWAY PARTY

Tánciskolánk útjára indít egy régóta tervezett eseményt, melynek neve ❤Sway Party❤
Minden hónapban egy szombati alkalommal 18:00-22:00-ig táncos estet tartunk.

Olyan zenék szólnak egész este amelyekre hétközben a tánctanfolyamokon tanultok vagy tanultatok táncolni. Szabadon, kötetlenül gyakorolhattok egymással.

Újra találkozhattok, beszélgethettek régen látott csoporttársaitokkal, táncos barátaitokkal. Lehet nostalgiázni...😉

Nyolc óra magasságában meglepetés vendég érkezik hozzátok, aki egy táncos show-val majd egy kis tanítással fog szórakoztatni benneteket. Hűtött Vitalade italokkal tudjátok felfrissíteni magatokat és Dolce Gusto kapszulás kávé segít az ébren maradásban, mindezeket egész este megvásárolhatjátok a helyszínen.

A jókedveteken kívül váltócipőt, törölközőt, esetleg vizet hozzatok magatokkal. A tánciskola öltözőjében kényelmesen át tudtok öltözni. 😉

A következő Sway Party időpontja hamarosan!
Helyszín: Sway Tánciskola
Belépő: 2000 HUF/fő