Tánciskolás tábor felnőtteknek

2024 július 21-24. (vasárnap-szerda)
4 nap/3 éjszaka
Nairam Rendezvényközpont
5081 Szajol, Külterület Hrsz.096/8

A Sway Tánciskola újabb izgalmas programmal készül felnőtt tánciskolásai részére.

Tánctábort szervezünk egy varázslatos környezetben Szajolon a Holt-Tisza partján.
A Nairam Hotel minden szempontból tökéletes helyszíne egy olyan tánctábornak amit megálmodtam nektek. Amikor kinyílik a kapu egy eldugott, elvarázsolt, a természet minden szépségével körülölelt mesevilág tárul elénk. A tánctanulás mellett izgalmas programokra, kirándulásra, strandolásra, vízi biciklizésre, bográcsozásra és aktív pihenésre számíthattok. Természetesen zene és tánc minden mennyiségben, este pedig játékos vetélkedőkkel fűszerezett party várja a jelentkezőket.

A jó társaság, rengeteg nevetés és a felhőtlen szórakozás garantált.
Te se maradj ki egy igazi nyári tánccal teli, aktív pihenésből!

Elhelyezés: 2-3 ágyas szobákban.
Étkezés: Teljes ellátás, svédasztalos reggeli, menü ebéd és vacsora.
A tábor díja: 95.500 Ft/fő, mely tartalmazza a szállást (idegenforgalmi adóval együtt), a teljes ellátást 3x étkezéssel, az oktatás díját és a terembérletet.

Jelentkezési határidő: Március 31. (vasárnap)
Előleg összege: 40.000Ft (személyesen Fischer Mariannál a Sway Tánciskolában), a fennmaradó összeget (55.500 Ft) az érkezés napján rendezzük!

Kérjük az adatok kitöltésével jelezd a táborban való részvételi szándékodat!