CAPOEIRA

Kedves Érdeklődők, kedves Szülők!

Nagy örömünkre szolgál bejelenteni, hogy igényeiteknek megfelelően Veresegyházon elindítjuk capoeira foglalkozásainkat óvodás (4-6 év) és kisiskolás (7-11) gyerekek számára is. 🎉🏁😃

Az edzésekre sok szeretettel várunk minden olyan porontyot, aki szeret:

🦘 ugrálni,
🤸‍♂️ kézen/fejen állni,
🤸‍♀️ cigánykerekezni,
zenélni,
🎤 énekelni,
vagy ezek mindegyikét egyszerre...🤯😅😉

🗺 HELYSZÍN:
Sway Tánciskola (2112 Veresegyház, Csomádi út 2.)

📆 IDŐPONT:
minden csütörtökön

- óvodások (4-6 éves korig) - 16:00 - 17:00-ig
- iskolások (7-11 éves korig) - 17:00 - 18:30-ig

🏁KEZDÉS:

- október 13-án

Akik előzetesen nem jelentkeztek, azok se csüggedjenek, mivel a csatlakozás folyamatos!

Ehhez nem kell mást tenni, mint

📧 írni a cel.capoeira@gmail.com e-mail címre,

📞 vagy hívni a +36/30-618-8045-as telefonszámot,

🚶‍♀️🚶‍♂️ vagy egyszerűen eljönni a következő csütörtökön! 😊👌

További részletekért keressetek minket a megjelölt elérhetőségeken! 😉

Reméljük találkozunk! 👋🙂

Capoeira Espírito Livre

A capoeira (ejtsd: kápuérá) egy kulturális hagyományokon alapuló, akrobatikus elemekkel tűzdelt, zenével kísért harcművészet.

A gyarmatosítás idején az Afrikából Brazíliába elhurcolt rabszolgák mozgás- és zenei világa keveredett a dél-amerikai indiánok kultúrájával, akik végül szintén rabszolgasorsra jutottak. A szabadságukért és emberi méltóságukért küzdő rabszolgák számára a capoeira hajdanán egyet jelentett a túléléssel.

Ma már a túlélésért szerencsére ritkán kell küzdeni (bár sajnos még ma is vannak a bolygónknak olyan pontjai - például Brazíliában is, ahol létfontosságú az ilyen jellegű képzettség), mégis azt gondolom, hogy a modern idők emberének - és gyermekeinek is egyre inkább nélkülözhetetlen mindaz a testi, lelki és szellemi táplálék, amit a capoeira nyújtani tud.