4 ALKALMAS KURZUSOK

Egy meglepetéssel készülök ❤Nektek❤

Szeretném ha a Sway Tánciskolában tanulható Standard, Latin illetve társasági táncokon kívül megismerkedhetnétek egy-egy különleges táncstílussal intenzívebben is. Éppen ezért úgy gondoltam, hogy szervezek nektek időről-időre egy rövidebb egy hónapos kurzust, ahol mindig egy izgalmas, érdekes táncstílus lesz a téma, négy egymást követő alkalommal. Minden esetben az adott táncstílusban elismert szaktekintély látogat el hozzánk és lesz segítségünkre az adott tánc elsajátításában. Változatos témák, izgalmas táncok, alaplépésektől a haladóbb Boogie Woogie, Rock and roll, Lindy hop, Salsa, Argentin tangó, Bachata...stb.

Az első ilyen táncunk a népszerű Salsa lesz❣😉😍
További információ és jelentkezés a kép alatt.

Kérjük az adatok kitöltésével jelezd a salsa kurzuson való részvételi szándékodat!

Pék Máté és Nagy Edit Lilla versenytáncos és divattáncos páros akik 7 éve táncolnak együtt. 
Ez idő alatt számos nemzetközi szervezet világ- és Európa bajnokai lettek junior és felnőtt kategóriákban is. 
A 2017-es Világjátékokon - ami a nem olimpiai sportágak Olimpiája - Magyarországot a táncversenyzés történetében ők először képviselhették Salsa kategóriában, ahol fél ponttal éppen csak lemaradva a döntőről, 7. helyen végeztek.
Ők ketten fognak tanítani és bevezetni benneteket a Salsa varázslatos világába.

A Salsa órák időpontja: Vasárnap 19:00-20:30

1. óra június 16.
2. óra június 23.
3. óra június 30.
4. óra július 7.

A Salsa kurzus díja:
Négy alkalmas bérlet: 7000 HUF/fő
Egy alkalmas jegy: 2000 HUF/fő

Szeretettel várlak ❤Téged❤ is❣