4 ALKALMAS KURZUSOK

Itt van az év vége!
Jönnek a céges rendezvények, évzáró partyk, szilveszteri engedd el a hajam és te érzed, hogy szorul a hurok, bajban vagy!
Idén is meghívást kaptatok egy jó kis bulira a pároddal. Szól a zene, nyüzsgés, élet, mindenki ropja a táncparketten, csak te ülsz megszeppenve, zavarban, a poharadat szorongatva a kezedben és vágyakozva nézed a többiek vidám, táncoló forgatagát. Miért nem tudok táncolni, miért vagyok ilyen kétballábas, miért nem megy ez nekem?!
Rátok gondoltam, amikor megálmodtam ezt a négyalkalmas bulira felkészítő tánc tanfolyamot!
Megtanuljuk azokat a táncokat, alaplépéseket, amelyeket 100%-os sikerrel fogsz tudni alkalmazni, használni már idén szilveszterkor is! A partnereddel ti lehettek a társaság középpontja, többet nem kell bújdokolnod és az asztalnál iszogatva buliznod. Végre, amint megszólal a zene tudni fogod mit kell tenned és bátran perdülhettek pároddal a táncparkettre.

Bulira fel!/készítő kurzus időpontjai
november 24. 

december 01. 
december 08.
december 15.
19:00-20:00

Árak
7000ft/fő/kurzus
2000ft/fő/alkalom 

Kérjük az adatok kitöltésével jelezd a kurzuson való részvételi szándékodat!