Táncolni szeretnél?

A SWAYBEN A HELYED

"A tánc olyan varázslat, aminek egyetlen perce sem illúzió."

Ceroc workshop a Swayben

2024.04.06.-án szombaton (17:00-19:00) indul 4 alkalmas Ceroc workshopunk!

A Ceroc egy izgalmas improvizáción alapuló nagyon szabad, szinte minden mai zenére is táncolható társastánc. A Boogie-Jive-Salsa-Rocky keveréke.
Magyarországon egyetlen pár tanítja ezt a fantasztikus stílust.

Most a Sway Tánciskolába nyílik lehetőség rá, hogy elsajátítsd ezt a szuper táncot.

Felnőtt társastánc tanfolyam

Nyári tábor 2024

A 2024-es évben a nyári tánctáborunk időpontja💃🎶🕺🏝🌞⛱️🌈

2024. 07. 21-24. (Vasárnap-Szerda)

Helyszín:
Szajol, Nairam Rendezvényház.

Salsa tanfolyam

Capoeira a Swayben!

Kedves Érdeklődők, kedves Szülők!

Nagy örömünkre szolgál bejelenteni, hogy igényeiteknek megfelelően Veresegyházon elindítjuk capoeira foglalkozásainkat óvodás (4-6 év) és kisiskolás (7-11) gyerekek számára is. 🎉🏁😃

Az edzésekre sok szeretettel várunk minden olyan porontyot, aki szeret:

🦘 ugrálni,
🤸‍♂️ kézen/fejen állni,
🤸‍♀️ cigánykerekezni,
zenélni,
🎤 énekelni,
vagy ezek mindegyikét egyszerre...🤯😅😉

Reméljük találkozunk! 👋🙂

Capoeira Espírito Livre

____________________

Fanatic Jump és Pilates a Swayben!

FANATIC JUMP

A Fanatic Jump® egy 122 cm átmérőjű trambulinon történő edzésforma, mely 30 perc trambulinos edzést, 20 perc erősítést a trambulinon és 10 perc nyújtást foglal magában.

Ez egy pörgős edzésforma, mely tökéletes arra, hogy az ember kiugorjon a hétköznapokból! :) A felnőtt óráimat 14 - 50 éves korig ajánlom.
FanaticJump órák felnőtteknek 10.18.-tól minden kedden 19:00-20:00-ig a kisteremben.

A Fanatic Jump® Kid órámat 6+ éves kortól ajánlom a gyerekeknek, akik fáradhatatlanok és az iskolában eltöltött rengeteg ülés után vágynak egy kis mozgásra.
Jótékony hatással van nem csak a gyermekek, de a felnőttek kondíciójára, koordinációjára, egyensúlyérzékére is.
A trambulinon való edzésnél, nincs felszabadítóbb érzés számomra.
FanaticJump Kid órák gyerekeknek 10.21.től minden pénteken 16:00-17:00 a nagyteremben.

PILATES

Néha viszont le kell lassítani, befelé figyelni, amire a Pilates egy kiváló edzésforma.
A Pilatest ajánlom 14+ éves kortól egészen 60 éves korig.
A pilates órákon nagy szerepet kapnak a gerinc stabilizáló izmai (mélyizmok), illetve a speciális légzéstechnika. Ízület- és gerinckímélő gyakorlatokból áll, melyek elősegítik az izomzatunk egységként történő működését.
Pilates óra 10.17-től minden hétfőn 8:15-9:15.

____________________

Az alábbi helyeken tudod gyakorolni a megtanult táncokat, illetve információt kaphatsz a csoportokon keresztül a táncos rendezvényekről!

Salsation

Az eddigi Zumba illetve Safari órák mostantól Salsation órák lesznek Marx Tamással.
(Folyamatos becsatlakozási lehetőség!)

Mi is az a Salsation®️?

Egy latin zenéken alapuló fitnesz program, ahol funkcionális tréninget alkalmazunk.

A Salsa és Sensation szavakból áll, Salsa mint a szósz, ami kifejezi a különböző kultúrákat, táncokat, fitness mozdulatokat és különböző ritmusok összességét. Sensation, Erősen fókuszál a zeneiségre és a lírikus kifejezésre.

Az órák időpontja
Péntekenként 18:00-19:00
2000Ft/alkalom

Egy újabb meglepetéssel készülök ❤Nektek❤

Szeretném ha a Sway Tánciskolában tanulható Standard, Latin illetve társasági táncokon kívül megismerkedhetnétek egy-egy különleges táncstílussal intenzívebben is. Éppen ezért úgy gondoltam, hogy szervezek nektek időről-időre egy rövidebb egy hónapos kurzust, ahol mindig egy izgalmas, érdekes táncstílus lesz a téma, négy egymást követő alkalommal. Minden esetben az adott táncstílusban elismert szaktekintély látogat el hozzánk és lesz segítségünkre az adott tánc elsajátításában. Változatos témák, izgalmas táncok, alaplépésektől a haladóbb Boogie Woogie, Rock and roll, Lindy hop, Salsa, Argentin tangó, Bachata...stb.

____________________

Ajándékozz élményt, ami örökre szól!

A Sway Tánciskola ajándékutalványa tökéletes választás!

Jön az esküvőd?
Közeli hozzátartozód esküvőjére készülsz?
Párodat szeretnéd meglepni?
Gyermekeidnek szeretnél segíteni az első lépések megtételében?
A bulik fénypontja szeretnél lenni?
Régóta fontolgatod, hogy megtanulsz végre táncolni?
Végtelen a felsorolás, hogy miért is jó választás a Sway Tánciskola Ajándékutalványa.
Fordulj hozzánk bizalommal!

16 éve a parketten

TAPASZTALATUNKKAL  ELINDÍTUNK A SIKER FELÉ

Várjuk, olyan gyermekek és felnőttek jelentkezését, akik szeretik a zenét, a mozgást, szeretnek szerepelni, versenyezni és akik szívesen töltenék szabadidejük egy részét olyan testmozgással, amely a jó hangulatú foglalkozásokon, tökéletes kikapcsolódást jelent.
Nekik tánciskolánkban a helyük!

Csoportjaink

CSATLAKOZZ CSOPORTJAINKHOZ

Kurzusaink megtekintéséhez kattints a gombra

Táncolj velünk

GYERE EL HOZZÁNK

Budapesttől csak egy karnyújtásnyira Veresegyházán működik tánciskolánk, csendes, nyugodt, inspiráló környezetben.